Dječji tjedan

Ovaj tjedan u našoj školi obilježavamo Dječji tjedan.

Svaki ćemo dan, za vrijeme velikog odmora, za vas organizirati aktivnosti u kojima ćete svi sudjelovati, i nadamo se, uživati.

Danas ćemo nakon jela za vrijeme velikog odmora, svi ostati u holu škole i uživati u slušanju bajke.

U utorak će svaki razredni odjel dobiti jednu bojanku te ćete zajedničkim snagama nju obojati. Zbog toga sutra u školu svi ponesite svoje voštane/uljne pastele iz svojih likovnih kutija. Viši razredi će bojati bojanke u holu, a niži razredi u svojim razredima.

U srijedu je dan rezerviran za glazbene i plesne aktivnosti. Ali i dan kad ćete u školu donijeti svoju igračku koju želite donirati za projekt „Škole za Afriku“. U srijedu ćemo prikupiti sve vaše donacije. Molimo vas da igračka koju ćete donijeti bude čista, a nositi možete plišane ili drvene igračke, bojanke, slikovnice, dječje knjige i sl. Vaše donesene igračke skupit ćemo u učionici likovne kulture.
youtube 1youtube 2youtube 3youtube 4youtube 5.

U četvrtak će pod velikim odmorom biti organizirana prodajna izložba igračaka. Nakon jela moći ćete razgledati sve prikupljene igračke i kupiti za sebe što izaberete. Igračke će se prodavati po cijeni od 1eur i 2eura. Sav prikupljen novac donirat ćemo u projekt „Škole za Afriku“. U prodaji igračaka pomagat će Vijeće učenika. Izvjesit ćemo vas koliko smo novaca prikupili.

U petak nema nastave zbog putovanja učitelja na stručnu ekskurziju povodom Dana učitelja.

objavio: Vedran Škarica   datum: 3. 10. 2023.